Миролюбненський ДНЗ "Бджілка"

Матеріально - технічне забезпечення закладу

Дошкільний начальний заклад «Бджілка»  Миролюбненської  сільської  ради  Старокостянтинівського  району  Хмельницької  області, за адресою:  с.Миролюбне  вулиця  В.Яневича, 17. Заклад функціонує з серпня 2007 року. Є комунальною власністю  Миролюбненської  сільської ради, яка  являється  його  засновником.  Засновник  здійснює  фінансування  дошкільного  закладу,  його  матеріально-технічне  забезпечення,  надає  необхідні  будівлі  з  обладнанням  і  матеріалами,  організовує  будівництво і  ремонт  приміщень,  їх  господарське  обслуговуванн,  харчування  та  медичне  обслуговування  дітей. Проектна потужність – 41 місць. На сьогодні функціонує - 2 групи.
Дошкільний начальний заклад має всі необхідні умови, які відповідають сучасним санітарно-гігієнічним, педагогічним та естетичним вимогам. Будівля установи має загальну площу 832,0 м2 Заклад має централізоване опалення, холодне та гаряче водопостачання, каналізацію, відповідно оснащені групові та службові приміщення. У будівлі ДНЗ розміщуються -2 групи  у яких є ігрові та спальні кімнати, роздягальні та туалетні кімнати, наявний фізкультурний та музичний зали, кімната українознавства  та аромотерапії, кімната  казок,  3 кабінетів, харчоблок, пральня та комори. Заклад розташований на земельній ділянці 1,251 Га, яка включає майданчики для організації прогулянок з дітьми, з альтанками та малими формами, обладнаний ігровий  майданчик,  клумби.
Ми маємо задовільну матеріально-технічну базу, наш заклад користується попитом серед батьків, колектив може і хоче працювати над тим, щоб діти завжди мали змогу фізично розвиватись, зміцнювати здоров’я, реалізувати свої здібності, весело  і щасливо жити. Тут місце майбутнім геніям країни!